Hakkımızda

GÜNMAK MAKİNA 1973' den bu yana iş makinaları yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

1973' DEN BERİ SEKTÖR LİDERİ

 

GÜNMAK MAKİNA şirketi iş makineleri, kamyon, otobüs ve zirai makinelerine ait orijinal ve yan sanayi şaft - mafsal istavrozları ve Caterpillar - Komatsu - Volvo yedek parça tedarikçisidir. 

1973 yılından günümüze kadar gelen sektördeki uzmanlık ve tecrübemiz bizi uluslararası alanda aranan bir firma haline getirmiştir.

Ürünlerimizin %50'si ihraç edilmekte ve sadece iç pazarda değil dış pazarda da orijinal ve yan sanayi ekipmanı olarak kullanılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

GÜNMAK MAKİNA şirketinin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, zamanında, kaliteli ve ekonomik şekilde ve doğru nitelikte ürünler tedarik ederek sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, 

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi, 

• Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı.